Hakkımızda

Hakkımızda

Sİ-MUT TEKNİK 2006 yılında CNC takım tezgahlarına servis hizmetleri sunmak, CNC takım tezgahları ve yardımcı malzeme tedarik amaçlı kurulmuştur.

2012 yılından bu yana CNC takım tezgahlarında kullanılan kayış kasnak aktarmalı iş mili, direkt sürmeli iş mili ve elektro iş mili tamirlerine yoğunluk vererek sektördeki bu açığı doldurmaya çalışmıştır.

2013 yılında tamamı yerli iş milimizi üretme kararı alarak o tarihten bu zamana kadar AR-GE  çalışmaları yaparak kendini geliştirmiştir. Ahşap sektörü, Cam sektörü, Mermer sektörü ve Metal işleme sektörlerine yönelik seri üretimlere yönelmiştir.

Ayrıca İsteğe özel iş mili tasarım ve üretimi de yapılmaktadır.  

Misyonumuz

Misyonumuz, 11 yıllık uzmanlığımızın verdiği güç ile sektörün ihtiyacı olan spindel motorları yerli imkanlar ile üretip tedarik ve onarım konularında dışa bağımlılığı azaltmaktır. Bu amaçla uluslararası standartları önemsiyor ve uyguluyoruz.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini, kaliteyi, yeni fikirlerle kendini geliştirmeyi, yeniliklere açık olmayı, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, paylaşımı esas alan ve sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine "VİZYON" edinmiştir.

Kalite Politikamız

Kalite asla tedadüf değildir. Ona hep bilinçli çalışmalar sonucunda ulaşılır. Si-Mut Teknik bu farkındalık ile işini doğru, şeffaf, kaliteli yapabilmek için verimli çalışmalar ve kendini sürekli geliştirmeler yapıyor. Uluslararası standartlarda kaliteyi ve müşteri hizmetlerini önemsiyor.
© 2017 Si-Mut Teknik. İzinsiz Kopyalanamaz.

Ana Menü